KONST / Litografier / Färglitografi 17422113
nr 1742 2113
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, " Död på fabriken". Färglitografi. Bladets mått: 42x28 cm, yttermått inklusive ram: 55x40 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:12:09
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)